O nás

×

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/www/klatovsko.info/www/klatovsko.info/includes/menu.inc).

Projekt Klatovsko.info je zaměřený na kompletní zpravodajské pokrytí města Klatov a bývalého klatovského okresu. Zasahuje oblast s 86 tisíci obyvatel. Hlavní důraz je zaměřen na původní zpravodajství a publicistiku. Okrajově pak na sport a kriminalitu.

Klatovsko.info bylo spuštěno koncem června 2017 a nyní se nachází v pilotním provozu. Zkoušíme čtenost, ohlasy, formu a styl, délku a počet vydávaných příspěvků. Odměnou za naše snažení je, že o nás řeknete vašim blízkým, přátelům a známým a sdílením obsahu na vaší sociální síti.

Za projektem Klatovsko.info je novinář a vydavatel Josef Janda, který stojí za finančním serverem investia.cz. V minulosti zkoušel vydávat digitální magazín pro finanční poradce 2FP určený pro vlastníky chytrých telefonů a tabletů. Josef je autorem tří knih o osobních a rodinných financích.